Image

З чого все почалося

Все почалося з татового фотоапарата «Смена», який я благополучно розібрав. Дуже цікаво було дізнатися: «А що ж там усередині? :)» Дякую батькові, який звичайно ж засмутився з цього приводу, але не настільки, щоб відбити у мене полювання до фотографії. Навпаки, батько всіляко заохочував потяг його сина до фотографії і всього, що з нею пов'язано.

Фотозбільшувач «Ленінград – 2», я дуже пишався цим подарунком. Кювети, розчини, старе покривало на вікні, червоний ліхтар над столом, глянсувальник. А як же я радів подарованому татом фотоапарату ФЕД-5В, з вбудованим фотоекспонометром! Як давно це було…

Мабуть, тоді й зародилася в мене потяг до творчості. Але тоді, я ще не розумів, що фото, а пізніше відео стануть не просто моїм захопленням, а справою, якій я готовий віддатися повністю! Справа, якій я присвячую кожну вільну хвилину. Справа, без якої я вже не уявляю свого існування.

Як і у багатьох із колег по цеху, все почалося з весілля, яке попросили зняти друзі. Потім ще й ще… Відеозйомка стала частиною мого життя. На зміну аматорській, прийшла професійна відеокамера та відповідно професійне супутнє обладнання – світло, звук, система динамічної стабілізації, програмне забезпечення.

І тепер студія MaksolVideo - це команда професіоналів, яка вже понад 10 років займається професійною відеозйомкою весіль та інших урочистих подій.

Ми запропонуємо Вам створення якісних та стильних відеофільмів про найщасливіші моменти Вашого життя. Під час зйомок, і при створенні фільмів, ми використовуємо тільки професійне обладнання, яке найбільше дозволяє з максимальною точністю та яскравими фарбами передати всю атмосферу свята та урочистостей!

Якщо Ви бажаєте якнайкраще зафіксувати моменти сімейного щастя – замовте професійну відеозйомку весіль та інших урочистостей у MaksOlVideo. Ми не тільки зробимо відеозйомку, але й створимо ексклюзивний сюжет урочистостей, весільний фільм або ролик, який ще раз, поверне Вас у ті радісні та зворушливі хвилини свята! Професійна відеозйомка весіль, заходів, корпоративних чи персональних урочистостей від MaksolVideo – це лише найкращі враження та найяскравіші емоції!

З нами можна зв'язатися за телефоном

  • (050) 392-22-20, (050) 333-2-333

З нами можна зв'язатися електронною поштою: odessamaksol@gmail.com або залишити повідомлення у формі зворотного зв'язку на сторінці контактів!!!